fbpx

GO UP

ТЕАТЪР, ОБИЧАМ ТЕ 2024

ТЕАТЪР, ОБИЧАМ ТЕ 2024

Фестивалът се провежда за 18-ти път и за 7-ми с това име!
БИЛЕТИ 10 ЛЕВА
17 ЮНИ /ПОНЕДЕЛНИК/
Театър Бонини
МОНОЛОЗИ ЗА ВАГИНАТА
от Ева Ейнслър
Участват: Койна Русева, София Бобчева, Светлана Бонин – Златен Кукерикон 2024 за Женска роля
Голяма зала, 19:00 часа
18 ЮНИ /ВТОРНИК/
ПК Ажур Пико
НАШЕНЕЦ
Моноспектакъл на Мариус Куркински
по Чудомир
Голяма зала, 19:00 часа
19 ЮНИ /СРЯДА/
ДТ „Стоян Бъчваров“ – Варна
КЛЕТКА ЗА ПЕПЕРУДИ
от Жан Поаре
Участват: Симеон Лютаков, Стоян Радев, Недялко Стефанов, Пламен Димитров, Веселина Михалкова, Гергана Арнаудова, Миглена Везирова, Станислав Кондов, Константин Соколов, Жакоб, Велизар Емануилов, Даниела Викторова, Свилен Стоянов, Роберт Ваханян, Нейчо Петров-Реджи
Голяма зала, 19:00 часа
20 ЮНИ /ЧЕТВЪРТЪК/
ДТ „Невена Коканова“ – Ямбол
ВСИЧКИТЕ НАШИ ТЕЛА
по произведения на Георги Господинов
Участват: Петя Бойчева, Галина Иванова, Цветелина Кънева, Румен Михайлов, Георги Караиванов, Георги Ружичка, Мирослав Димитров, Вълчо Янев – Икар 2024 за Поддържаща мъжка роля
Голяма зала, 19:00 часа
Народен театър „Иван Вазов“ – София
НЕВЕДЕНИЕ
Авторски спектакъл на Албена Ставрева
АСКЕЕР 2023 за моноспектакъл
Камерна зала, 19:30 часа
21 ЮНИ /ПЕТЪК/
Младежки театър „Николай Бинев“
АРТ
от Ясмина Реза
Участват: Петър Петров-Перо, Георги Гоцин, Кирил Недков
Голяма зала, 19:00 часа
22 ЮНИ /СЪБОТА/
НАЙ-ДОБРОТО ОТ ПОЩЕНСКА КУТИЯ ЗА ПРИКАЗКИ
Литературен проект на Гери Турийска
Четат: Филип Буков, Евелин Костова, Дарин Ангелов, Силвия Петкова, Шайбата
Голяма зала, 19:00 часа
23 ЮНИ /НЕДЕЛЯ
ПК Ажур Пико
МОЛБА ЗА НАПУСКАНЕ
от Алексей Клас
Режисьор Богдан Петканин
Участват: Руслан Мъйнов, Петьо Петков – Шайбата, Филип Буков, Антоан Петров, Силвестър Силвестров, Петър Данов
Голяма зала, 19:00 часа
ПРОГРАМА ЗА ДЕЦА
22 ЮНИ /СЪБОТА/ и 23 ЮНИ /НЕДЕЛЯ/
За децата – вход свободен
За възрастните – билети по 6 лева
Гостува Държавен куклен театър – Бургас
ЦАР ДРОЗДОБРАД
по Братя Грим
Участват: Александра Илиева, Ивайло Енев
Голяма зала, 11:00 часа
ГУШНИ МЕ
по мотиви на Симона Чиаруоло
Участват: Ася Атанасова, Делян Кьосев
Камерна зала, 16:00 часа
🎼🎤 МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА 🎤🎼
СЦЕНА ПРЕД ТЕАТЪРА
17 ЮНИ /ПОНЕДЕЛНИК/
22:00 часа
Концерт на Папи Ханс
18 ЮНИ /ВТОРНИК/
21:00 часа
Концерт на група Deep Violet, трибют на Deep Purple и Rainbow
22:00 часа
Концерт на група Lowa, трибют на Slipkont
19 ЮНИ /СРЯДА/
21:00 часа
Концерт на Трио VIVA
22:00 часа
Концерт на Фондацията