fbpx

GO UP

Черен хумур с комеди клуб

Черен хумур с комеди клуб

Комеди Клуб представя:
Готов ли си да се смееш на неща, на които “не трябва”? Най-бруталното стендъп шоу идва в Хасково.

💀 Без цензура. Без граници.
🔴 19 ноември

🔴 19:00 часа

💀 Хасково – Кинозала НТС, ул. Сан Стефано 3

🔴 БИЛЕТИ: https://mainevent.bg/cherenhumor-comedy-tour25/
❗ Шоуто съдържа нецензурен език и не е подходящо за лица под 16 години!
⭐️

Емо Йоцов е стендъп комедиант на Комеди Клуб България. Един от най-харизматичните и откровени комедианти в страната. Носител на наградата Комедиант на годината за 2024 година.
Ники Банков е едно от най-разпознаваемите имена в стендъп комедията в България. Резидент на Комеди Клуб, Ники не се страхува да се шегува със себе си, с теб, с обществото и с всичко между тях.
Комеди Клуб София е първият и единствен клуб за стендъп комедия в България. Открит през 2015 година от комедианта и продуцент Иван Кирков, Клубът е място за развитие на таланти и дом на едни от най-добрите и популярни стендъп комедианти в страната. Комеди Клубът е сърцето на комедийната култура в България и всеки смях за нас има значение.
Комеди Клуб:

Смей се с приятели!